Povinné zmluvné poistenie

Online PZP prostredníctvom Netfinancie

Povinné zmluvné poistenie si uzavrite najvýhodnejšie vďaka porovnávacej kalkulačke

Povinnosti si treba plniť. Predídete tak možným problémom a sankciám. Dobre to vedia aj držitelia motorových vozidiel. Každoročne riešia otázku, kde si povinné zmluvné poistenie uzatvoria. Je to totiž poistenie, ktoré je dané zo zákona, a preto je nutné ho uzatvoriť.

Ide o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla v rámci cestnej premávky.

Zjednodušene to znamená, že ak príde k dopravnej nehode a za vinníka budete určený vy, náhrada škody na poškodenom vozidle druhého účastníka bude plynúť z Vášho pzp. V tom spočíva spomínaná zodpovednosť.

K tomu, aby ste sa však domohli náhrady škody na vlastnom poškodenom vozidle, Vám povinné zmluvné poistenie nepostačí. Výhodné je uzatvoriť taktiež havarijné poistenie, hlavne ak ide o nové motorové vozidlo.

Keďže poistný trh je na Slovensku veľmi bohatý, nastáva otázka, kde je výhodné svoje vozidlo poistiť. Aby vodič nasledujúci rok neľutoval dané rozhodnutie a z poistky získaval len výhody.

Na tento účel bola vytvorená praktická kalkulačka, vďaka ktorej si viete rýchlo a jednoducho porovnať povinné zmluvné poistenie a jednotlivé výšky poistného u všetkých poisťovní. A nemusíte pritom navštíviť ani len jednu pobočku.

My to urobíme za Vás. Samozrejme, online. Budete tak môcť pohodlne zistiť, v ktorej poisťovni Vám na základe údajov o Vás a Vašom vozidle ponúkajú to najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie. Aj napriek tomu, že ide o službu cez internet, prípadne telefón, klient nie je o nič ukrátený. S uzatvorením poistnej zmluvy získava rovnaký servis a služby, ako keby si zmluvu uzatváral osobne. Profesionálni poradcovia poskytujú infoservis a pomoc aj v prípade škodovej udalosti. O klientov je tak postarané z každej strany.

Povinné zmluvné poistenie cez Netfinancie.sk je tak najvýhodnejší spôsob, ako si splniť svoju zákonnú povinnosť.